A A+ A++

home > contact

Contact

Met al uw vragen, mededelingen of opmerkingen kan u terecht op onderstaande coördinaten:

Secretariaat Masereelfonds Nationaal, Brabant en Brussel
Kazernestraat 33, 1000 Brussel
02/ 502 38 80
brussel@masereelfonds.be

op dit adres vindt u:

  • Bernard Desmet: nationaal coördinator, verantwoordelijke publicaties, begeleider Brusselwerking, Rand en West-Brabant, Limburg, Mechelen, Aalst, Herzele, Brugge, kust, coördinator werkgroepen economie, onderwijs, Vlaamse beweging, redactie Aktief, toezicht ledenbeheer...
  • Lutgart De Boever: boekhouding, administratie, personeelsbeheer
  • Martin Vos: webmaster, begeleider Brusselwerking, Leuven, Bierbeek en Oost-Brabant, Colora festival...

Secretariaat Masereelfonds Oost-Vlaanderen/Gent
Sint-Jansvest 7, 9000 Gent
09/ 225 38 53
gent@masereelfonds.be

op dit adres vindt u:

  • Kelly Franceus: begeleider Gentse werking en Kloarte; verantwoordelijk voor interculturele projecten (o.a. project 'Nieuw Vlaams Talent', 'Iedereen migrant'); coördinator werkgroepen interculturaliteit & communicatie; lid van de algemene vergadering van de Rondetafel voor socialisten. Voor specifieke vragen over interculturele projecten kan je terecht op projecten@masereelfonds.be

Secretariaat Masereelfonds Antwerpen
Breughelstraat 31, 2018 Antwerpen
03/226 36 32
antwerpen@masereelfonds.be

op dit adres vindt u:

  • Sven Lauwers: begeleider werking provincie Antwerpen en Sint-Niklaas, Ander Europa,...


Masereelfonds Antwerpen/Aktief Edegem
Feestzaal Ons huis
Drie Eikenstraat 65, 2650 Edegem
Tel.: 0486/26 66 15 (André van Ekelenburg)
andre.van.ekelenburg@pandora.be
www.bloggen.be/Aktief

Oost-Vlaanderen/Aalst
Trefcentrum De Nieuwbeek
Nieuwbeekstraat 35, 9300 Aalst
Tel.: 0474 95 94 36 (Marc De Smet)
marc_desmet@skynet.be

Oost-Vlaanderen/Sint-Niklaas
Masereelhuis
Truweelstraat 85, 9100 Sint-Niklaas
Tel.: 03/296 06 58
masereelhuis@gmail.com
www.masereelhuis.be

Masereelfonds West-Vlaanderen/Brugge:
Tel.: 050/36 29 28 (Filip Delmotte)
Tel.: 050/34 62 51 (Vic De Raeymaeker)
brugge@masereelfonds.be
http://masereelfonds.brugseverenigingen.be

Masereelfonds West-Vlaanderen/aan zee:
p/a Prins Boudewijnstraat 10/6, 8400 Oostende
Tel.: 059/70 83 24
louis.sorel@outlook.com

Masereelfonds West-Vlaanderen/Westhoek
p/a Trappistenweg 54, 8978 Watou
Tel.: 057/33 48 72
moniqueverstraete@hotmail.com

Limburg/Hasselt
Tel.: 011/27 50 32 (Jos Vandersmissen)
inbau@skynet.be

Limburg/Noord-Oost:
Marcel Schuurmans
mschuurmans@skynet.be